42 231 59 32 • likwidacjaszkod@saint-gobain.com •

Administratorem Twoich danych jest Saint-Gobain Innovative Materials Polska sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Wymiana szyb samochodowych następnego dnia

wymiana szyb samochodowych nastepnego dnia

Wymiana szyb samochodowych następnego dnia

Wymiana szyb samochodowych następnego dnia to jeden z najważniejszych elementów charakterystycznych naszej oferty. Wynika to z faktu, iż bardzo typowe dla zmieniającego się dziś świata jest to, że chcemy mieć wszystko dziś. Po prostu gotowe i dostarczone pod nasze drzwi. To oczywiście nie jest takie proste, kiedy mówimy o szybach samochodowych. Jesteśmy jednak blisko. Chcemy, aby czas od momentu podjęcia decyzji przez klienta, do momentu, w którym nowa szyba jest zamontowana w jego samochodzie był jak najkrótszy.

Niezwykle rzadko zdarza się, aby zakład, którego specjalizacją jest wymiana szyb samochodowych, miał na stanie szybę do samochodu, którym przyjeżdża klient. Setki marek samochodów i tysiące różnych modeli. Dodatkowo produkowanych na przestrzeni czasu. Wszystko to sprawia, że aby zapewnić takie zatowarowanie potrzebne byłyby ogromne hale i przestrzenie. Właśnie takie znajdują się w naszym magazynie centralnym w Strykowie. Tam na wyciągnięcie ręki znaleźć można około 9 tysięcy różnych szyb samochodowych. Ponieważ jednak – zgodnie z dzisiejszymi trendami – każdy oczekuje produktu „tu i teraz“ postanowiliśmy wprowadzić wygodny program dostawy szyb do zakładu „następnego dnia“.

Co to fizycznie oznacza? Oznacza to, że nawet jeśli docelowy klient będzie miał bardzo mało czasu na wymianę szybypowinna być dostarczona do zakładu w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia. I to niezależnie od miejscam w całym kraju. Kiedy to się stanie – reszta jest już w rękach zakładu. Jeśli więc klient docelowy oczekuje bardzo szybkiej wymiany szyby może wymienić szybę na oryginalną szybę Sekurit. I to w czasie, który nie pokrzyżuje mu planów. Zdarza się to na przykład w sytuacji wyjazdu za granicę, kiedy obawiamy się o zatrzymanie z tego powodu dowodu rejestracyjnego. O to właśnie chodziło nam kiedy wdrażaliśmy ten program. Komfort i wygoda klienta docelowego oraz zaufanie do warsztatu, który tak szybko potrafi zrealizować zadanie. To główne powody wprowadzenia tej usługi.

Wymiana szyb samochodowych wymaga najwyższej jakości towaru. Jest on więc oczywiście odpowiednio zabezpieczony przez naszych pracowników, tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Rozmiar produktu nie ma dla nas znaczenia. Wysyłamy wszystkie gabaryty a warsztaty, z którymi współpracujemy, wiedzą doskonale jak zamontować szybę tak, aby kierowca mógł cieszyć się nią przez długie lata. Jeśli więc musicie Państwo wymienić szybę decydując się na Saint-Gobain Sekurit dostajecie Państwo szybę najwyższej jakości, jednocześnie oszczędzając czas.