42 231 59 32 • likwidacjaszkod@saint-gobain.com •

Administratorem Twoich danych jest Saint-Gobain Innovative Materials Polska sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Szyby samochodowe rekomendowane przez producentów

szyby samochodowe rekomendacja

Patrząc na szyby samochodowe w dowolnym samochodzie często odkryjecie Państwo nasze logo. To dzięki innowacjom, które dla nas są kluczem do sukcesu, producenci samochodów na pierwszy montaż tak często wybierają właśnie nasze szyby. Co bowiem zrobić, jeśli tak ważnym czynnikiem wpływającym na decyzję konsumentów jeśli chodzi o zakup samochodu jest spalanie? Zamontować szyby samochodowe SGS ClimaCat. Pojazdy w nie wyposażone mogą osiągnąć komfortową temperaturę wnętrza 30% szybciej w porównaniu do standardowego oszklenia. Minimalizuje to dodatkowe zużywanie klimatyzacji, a przez to zmniejsza zużycie paliwa o około 0,1 litra na 100 km, co odpowiada 2,5 g CO2 na kilometr.

Prawda, że sprytne? Tego typu – nieoczywiste – zależności to dla nas codzienność i powód, dla którego ponad połowa europejskich samochodów jest wyposażona w szyby samochodowe Saint-Gobain Sekurit.

Kolejnym bardzo ważnym elementem wpływającym na to, że nasze szyby są instalowane w nowych samochodach jest poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Mówimy tu zarówno o bezpieczeństwie czynnym, jak i biernym. Jeśli więc mamy do czynienia z jazdą w deszczu nowoczesne szyby lepiej poradzą sobie z odprowadzaniem wody. To zwiększa bepieczeństwo poprzez poprawę widoczności. Z drugiej strony – jeśli dojdzie już do najgorszego – a więc wypadku – oryginalna szyba Sekurit nie pęknie w momencie wybuchu poduszki powietrznej. To niestety zdarza się jeśli – zwłaszcza w starszym samochodzie – szyba zostanie wymieniona na tani zamiennik.

Instalując w swoich samochodach produkty naszej firmy, ich producenci zapewniają swoim użytkownikom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Z naszej strony naszym najważniejszym celem jest satysfakcja i bezpieczeństwo klientów. To właśnie dlatego zaufali nam wiodący producenci marek samochodowych na świecie: m.in. BMW, Alfa Romeo, Jeep, Land Rover,  Porsche, Rolls Royce, Subaru, Audi, Volvo, Fiat, Mercedes, Nissan, Jaguar. Czy potrzeba lepszej rekomendacji?