42 231 59 32 • likwidacjaszkod@saint-gobain.com •

Administratorem Twoich danych jest Saint-Gobain Innovative Materials Polska sp. z o.o.
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych

Sekurit w Polsce

sekurit w polsce

Saint-Gobain Sekurit posiada w Polsce 2 zakłady produkcyjne – w w Dąbrowie Górniczej i Żarach (Kunice). Wytwarzane są w nich szyby do samochodów i pojazdów transportowych oraz komponenty potrzebne w procesie ich produkcji.

Szyby firmy Saint-Gobain cechuje wyjątkowa jakość i innowacyjność. To dlatego dbamy o to, aby produkcja szyb odbywała się z zastosowaniem najnowszych tchnologii i troską o środowisko naturalne. Jesteśmy przekonani, że zrównoważony rozwój i innowacyjność to klucz do postępu i lepszych wyników. Jest to część naszej światowej misji, w której kluczowym elementem wyróżniającym Saint-Gobain jest tworzenie i budowanie wartości firmy oraz produktów w sposób zrównoważony.

Nasze wartości mają odbicie również w podejściu do pracowników. W ramach globalnej strategii Saint-Gobain stawiamy na rozwój i wzmacnianie talentów pracowników oraz na to, aby nasza kultura organizacji wyróżniała się otwartością, respektowaniem innych oraz dialogiem.

Jednocześnie warto podkreślić, że Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce. Cała Grupa działa na polskim rynku od 1993 roku a wartość inwestycji to ponad 1,4 mld złotych. Stawia to nas w gronie 20 największych inwestorów zagranicznych w kraju. Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się, że możemy od tak wielu lat dawać zatrudnienie tysiącom osób a produkty, które powstają w Polsce trafiają na rynki na całym świecie.